• Wpisów: 283
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 09:17
  • Licznik odwiedzin: 43 246 / 2434 dni
 
missparker
 
Pan Ołówek to mężczyzna nie grzeszący nadmierną muskulaturą, którego szerokość ramion, pasa i bioder jest porównywalna. Ma długie i szczupłe nogi.
Wygląda chłopięco nawet w dojrzałym wieku. Poprzez stylizacje trzeba optycznie wzmocnić sylwetkę. Oczywiście wzmocnić na górze figury, stworzyć idealny, męski stożek. Wybór odpowiednich fasonów, wzorów i kolorów jest więc kluczem do sukcesu.
Co nosić?
Zacznijmy od podstaw. Jasne kolory, duże wzory i awangardowe fasony  zawsze dodają nam objętości więc wykorzystajmy to w stylizacyjnych trikach!
Wybierz:

Kolorowe t-shirty z dużymi napisami.
Jasne koszule.
Swetry w duże i charakterystyczne wzory.
Marynarki o fasonie slim fit, najlepiej w jasnych kolorach lub w delikatne wzory.
Marynarki dwurzędowe.
Awangardowe fasony z ciekawymi przeszyciami.

Jeżeli nie przekroczyłeś magicznej granicy 30 lat, możesz pozwolić sobie na rurki. Ważne jest, aby nie były one mocno dopasowane w okolicach pośladków. Innym odpowiednim dla Ciebie fasonem będą spodnie typu chinos.
Jeżeli przekroczyłeś granice wiekową lub Twój charakter pracy nie pozwala na zbyt dużą dowolność w stylizacji, decyduj się na spodnie o prostej nogawce, najlepiej z grubszego materiału.

Czego unikać?

Zbyt dużych ubrań! Zamiast dodać kilogramów, wiszą bez kształtu. Spodni zaprasowanych na kant, ponieważ optycznie wydłużają i wyszczuplają nogi.

Dobre rady!

Dodatki – możesz pozwolić sobie na fantazyjne szaliki i chusty, pamiętaj jednak, aby sposób ich wiązania nie wydłużył Twojej sylwetki.
Noś okrągłe dekolty.
Wywijaj mankiety w koszulach nieformalnych nawet na wysokość łokcia.
Pamiętaj aby podczas wyboru stroju formalnego nie popełnić modowego wykroczenia!
Ponieważ Twoja sylwetka charakteryzuje się długimi nogami, ale także rękami łatwo o błąd.
Ważnym elementem jest to, aby mankiet od koszuli zawsze wystawał delikatnie z rękawa marynarki, powinien sięgać połowy odległości między kostką nadgarstka a nasadą kciuka. Długość spodni musi być tak dobrana, aby delikatnie opierały się one na bucie. I krawat powinien sięgać paska, lekko go zakrywając.
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.